Förtroendevalda i Lomma kommun

Michelle Vithal Bergström (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn och utbildningsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 02 2022-10-15 2026-10-14