Förtroendevalda i Lomma kommun

Natalia Engstedt (SD)

Kontaktinformation

E-post:
natalia.engstedt@lomma.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn och utbildningsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31