Förtroendevalda i Lomma kommun

Bo Polsten (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 01 2018-12-20 - 2022-10-14
Lomma Servicebostäder AB Vice ordförande 2022-03-22 - 2023-04-20