Förtroendevalda i Lomma kommun

Delphine Raimbault (FB)

Kontaktinformation

E-post:
delphine.raimbault@lomma.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31