Förtroendevalda i Lomma kommun

Patrik Hult (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 02 2022-10-15 2026-10-14
Miljö- och byggnadsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31