Förtroendevalda i Lomma kommun

Micael Carlnil (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 03 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31