Förtroendevalda i Lomma kommun

Carl Hammarström (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunala valberedningen Ledamot 2022-10-17 2026-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 02 2022-10-15 2026-10-14
Miljö- och byggnadsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Miljö- och byggnadsnämndens arbetsutskott Ersättare 2023-01-01 2026-12-31